| MaDuTzAaAaA a întrebat:

Stiu ca e o chestie total stupida dar am o frica inexplicabila de insecte, in special gandaci de bucatarie si paianjeni.nu e vorba ca incep sa plang sau ceva de genul dar atunci cand i vad simt un impuls care nu imi permite sa fac altceva decat sa fug din acel loc.sa merg la psiholog, e exclus pentru ca nu stiu nici un cabinet dinasta si oricum, o vizita e destul de scumpa...nu vreau nici sa interactionez cu ei in vreun fel... dar totusi vreau sa scap de frica asta! vreun sfat?

Răspuns Câştigător
| oz a răspuns:

Ia un gandac, unu care ti se pare m-ai atractiv.Si pune-l in palma.Nu ti-ar face nimic chiar daca viata lui ar depinde de asta.Si de cele mai multe ori depinde...de asta.Si ei sfarsesc tragic nu tu.cum era "ciocu mic la ei, nu la noi, ca ei sunt la putere", tu esti la putere, nu el(gandacul)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu suport insectele, e pur si simplu scarba...