| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca e o intrebare tampita :} fetelor a-ti sta cu un tip mult mai inalt ca voi? big grin

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și eu o să-ți răspund cu o întrebare și mai tâmpită: fetelor a-ți sta cu un tip mult mai scund decât voi?
Bărbatul trebuie să fie cel puțin egal dacă nu mai înalt cu un cap decât femeia.
Pa, pa.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu cred sa fie vreo lege care sa reglementeze diferentele de inaltime. E ultimul lucru care conteaza intr-o relatie.
Si, intre noi fie vorba, la cat sunt eu de inalta, doar Ghita Muresan sa fie "mult" mai inalt decat mine.

| Hombre a răspuns:

Ai dreptate chiar tampita intrebarea.

| paramore a răspuns:

Pai trebuie sa fie macar un pic mai inalt ca mine, ca altfel cf, cand imi iau eu tocuri iy dau si luihee heedar dk m-as indragosti d un tip mai scund ca mine(cu toate ca nu cred ca exista, eu am un metru jumaterolling on the floor)nu ar fi nici o problema pentru mnday dreaming

| elamit a răspuns:

Nu conteaza inaltimea si conteaza istetimea.

| medex3 a răspuns:

Daaaa=p~. Sincer nu vreau unu sa ma aplec eu la el happy. Daca ma iubeste sa vina el la minesmug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din punctu meu de vedere nu conteaza inaltymea conteaza comportamentul si caracterul