| Cristina788 a întrebat:

Sunt atrasă de băieții mai tineri decat mine. Vi se pare normal? Îmi plac băieți de 18-19 ani, indiferent de aspectul fizic.

Eu am 26 de ani dar am avut doar prieteni mai mici decât mine, poate de asta raman mereu singură. Sunt obsedată de ei. Cum aș putea să remediez problema asta?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Acorzi sansa la unul mai mare ca tine cand te abordeaza

| RAY a răspuns:

Dar esti constienta ca cam toti vor doar sex?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să renunți la o pre-judecată.
Care este problema dacă sunt de o vârstă mai mică decât tine?
Analizează această pre-judecată și o să constați pe măsură ce o analizezi că nu are valoare.
Dacă nu ai ști vârsta celui de care te atașezi emoțional iar el nu ar ști vârsta ta, atunci ar fi ok? Da, foarte ok.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Probabil iti place sa conduci relatia, de aia preferi pustanii.
Nu o considera o problema, e doar o preferinta, si nu e nimic iesit din comun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ți unul tânăr, poate te înțelegi mult mai bine decât cu ăștia mai mari ca tine.