| DracuIa a întrebat:

Sunt barbatii mai rai decat femeile sau invers?
De ce? explicati

19 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

As spune ca femeile sunt mai frustrate, se compara mereu si incearca sa "puna la punct" pe toata lumea. Sunt neatente cu ele insesi, dar stiu perfect cand gresesc altii... Dupa mintea lor.
De aia prieteniile intre femei nu prea tin.

| Drimmero a răspuns:

Nu e ceva general valabil, tine de persoana in sine si nu de sex. Barbatii prin testoteron tind sa fie mai agresivi, mai competitivi dar tot nu poti generaliza.

| Lioana a răspuns:

Nu poti generaliza. Depinde de femeie. Depinde de bărbat.

| oglindasultanului a răspuns:

Si asta mai citesc eu
https://captajitvadakayil.in/......vadakayil/
Cred ca are si raspunsul care-l vrei.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu, nu sunt. Nu consider ca barbatii sunt mai rai decât femeile și nici ca femeile sunt mai rele decât bărbații.
Depinde de caracterul omului, nu contează ca e femeie sau bărbat.

| 120bulevard a răspuns:

Femeile sunt mai rele ca barbati, dau din gura toata ziua si toaca barbatul la creieri

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Sunt dracu pe pământ-_-

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Doamne cât sare a pus pe pui nu am nici fanta trebuie sa duc să-mi iau

Răspuns utilizator avertizat
| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns (pentru DracuIa):

Bro sunt și eu bătrân tot ca tine care astia tineri?

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns (pentru DracuIa):

Eu beam din bidon._. Loooooooong story vremurile mele doar barosani aveau chiuveta și eheeee.

Răspuns utilizator avertizat
| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns (pentru DracuIa):

Cine dracu avea găleată în 2008? Cine? Ca aveam colecti de bidoanelaughing))))

Răspuns utilizator avertizat
| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns (pentru DracuIa):

Eu de aicia nu voi continua să mai spun nimic dar ca să fie bine pentru amândoi

Mereu îmi tăia bidoane și mierea greu sa mai găsesc același bidon de 5 litri dacă ma întorceam cu un bidon fără apa sau unul tăita... de aicia nu mai continui eu am plecat să-mi iau fanta bafta

| Maraa345 a răspuns:

Prea multe explicatii.
N-are rost.

Răspuns utilizator avertizat
| Maraa345 a răspuns (pentru DracuIa):

Mainewinking