| Mogiojojo a întrebat:

Sunt confuz in legatura cu ceva. Simt ca sunt bun in a da sfaturi altora dar cand e vorba de mine sunt praf. Iau numai decizii gresite. Adica cum vine asta dau sfaturi bune dar mie nu sunt in stare sa-mi dau directii bune, corecte?

4 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Unui spectator ii va fi mult mai usor sa dea indicatii.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

și eu sunt la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate pentru că atunci când dai un sfat altuia privești situația în care se află de undeva din afară, în mod obiectiv. Dar când trebuie să hotărăști pentru tine, subiectivismul își spune cuvântul, emoțiile, experiențele sau lipsa de experiență. Dar stai liniștit că toți o mai dăm în bară, dacă asta te ajută cu ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești ciudata rău nu înțeleg de ce răspunzi că și cum ai fi băiat la modul masculin laughing și eu tot așa sunt mergi la un psiholog sau citește cărți și fi tu propriu psiholog happy