| frumixxxbubulina a întrebat:

Sunt corijenta la mate trebuie sa dau corijenta pe 4 septembrie cum fac sa invat mai usor m-am apucat sa invat pe 26 iulie pana acum am invatat doar geometria din primul semestru mentionez ca sunt in clasa a 6 A. Scuzati categoria dar este cea mai vizitata si am vrut un raspuns cat mai rapid. Ofer Funda Si Vot.

Multumesc ca m-ati ascultat.

7 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Timpul pe care l-ai folosit ca să pui întrebarea asta inutilă și fără sens, puteai să-l folosești să rezolvi o problemă scurtă de geometrie sau o ecuație.
Tu nu meriți să treci clasa.

| SarosBogdan a răspuns:

Iati o tableta de pastile memoplus, te va ajuta cu siguranta.

| frumixxxbubulina explică (pentru SarosBogdan):

M-am gandit dar nu sunt chiar asa de... incat sa folosesc pastile.

| SarosBogdan a răspuns (pentru frumixxxbubulina):

Te ajuta, si asta nu anseamna ca esti... ci doar ca ai mult de invatat si iti este greu.

| frumixxxbubulina explică (pentru SarosBogdan):

Multumesc am sa incerc, daca raspunsul tau va da roade iti dau funda.

| SarosBogdan a răspuns (pentru frumixxxbubulina):

Nu vreau nimic, doar sa te ajute.winking

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru frumixxxbubulina):

Pff,de parca funda aia te costa ceva sa o dai...

PS:Se scrie "corigenta".