| PlayTheGame a întrebat:

Baieti eu am media 4 la mate pe primul semestru si 5 pe al 2 o sa dau corijenta in vara ok pana aici eu cat va trebui sa iau la corijenta? 5 sau 6?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nota 5.
Bafta!

| andy95summer a răspuns:

Cred ca 6

| maryand12 a răspuns:

Pai ar trebui o nota mai mare de 5, dar daca nu ai stiut saa-ti faci media singur ...nu am mari asteptari
apropo si un copil de 12 ani (adica eu ) face media asta intr-un minut dapai tu la liceu
Esti la liceu nu?

| PlayTheGame explică (pentru maryand12):

Da

| maryand12 a răspuns (pentru PlayTheGame):

Pai incearca sa nu mai joci multe jocuri si sa te pui cu burta pe carte (dar nu cum au dormit uni colegi ai mei cu cartea sub burtalaughing)

| maryand12 a răspuns (pentru maryand12):

Pentru ca ...vezi tu acum nu mai ai un viitor fara carte :l

| Nyko05 a răspuns:

5 trebuie sa iei, sau ma rog asta e minimul, insa poti lua si mai mult daca stii happy
Succes la corigenta! :*

| Cineva54321 a răspuns:

Incearca sa iei 5! Atunci va fi foarte OK! Bafta!