| anonim_4396 a întrebat:

Sunt eu singurul norocos? Sau va jucati cu sentimentele mele si de fapt chiar nimeni, nimeni nu ma place? sad

https://imgur.com/fN06ttt

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Fii linistit ca omul din Zeia cu acel cont nou mi-a scris si mie:
"Bună ziua cea mai dragă mea,
Mă bucur să vă cunosc, numele meu este Zeia Ahmed, tocmai v-am văzut profilul aici și mă interesează să vă scriu pentru prietenie, vă rog dacă nu vă deranjează, vă voi dori să mă scrieți înapoi {zeiaahmed2017@gmail.com}, pentru a vă putea prezenta și a vă cunoaște mai bine, vă voi arăta fotografiile și am și eu ceva despre mine să vă împărtășesc dacă puteți să mă contactați direct în adresa mea de e-mail personală, pentru că nu folosesc la acest site. vedere din Zeia."
Va aștepta pana ii voi scrie cand voi avea 110 ani, 3 zile si 15 minute!winking Fii liniștit, eu te plac...winking

| anonim_4396 explică (pentru Caro34):

Vai tu, mersi. Chiar pot muri linistit acum big grin

| Caro34 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci, pentru asta te plac eu, ca sa mori? Credeam că zici ca esti in al noualea cer... Daca e de moarte, imi retrag cuvintele; eu vreau sa trăiești multi ani fericiți și sa te bucuri de: pensie, nepoti si toamne aurii si îmbelșugate! happy

| anonim_4396 explică (pentru Caro34):

Eh, se zice ca un om poate muri linistit cand le/a auzit pe toate, facut pe toate si vazut pe toate. Ce ai spus tu a fost ceva care nu credeam ca o sa vad de la o persoana care nu ma cunoastea asa ca da, pot muri acum linsitit laughing.

22 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am primit și eu unul din ăsta prin 2012 laughing

| T0T a răspuns (pentru Bacemi):

Idem. (mi se pare că era aproape la fel)

| RAY a răspuns:

Te iubesc fetele in secret man si tu te plangi, esti un norocos, eu nu primesc asa ceva din pacate ce trist

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Din 22 23 februarie 2012 de cand sunt pe aici, am mai primit rahaturi de genul dar de fel ma intrebau pe mine de email, aici il scrie acolo. E o prima oara pentru toate presupun. Eram curios daca doar pe mine ma credea fraier sau mai sunt si alti "norocosi". Ar fi naspa sa ma creada doar pe mine asa rolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate fi spam, intri pe acel link si te ai virusat, mare grija, eu nu deschid mesajele spam pe gmail, in scimb am dat de baieti cu nimic de fete sunt si pe TPU care imi cereau poza sau clone expirate, nu ai ce face, asta e Romania

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Mie nimeni nu imi cere poza sad. Nu ca as avea dar ideea conteaza. Acum chiarca ma simt naspa, ma duc sa plang.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Te vad astea la distanta

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Iti imaginezi ce bine arat de pastreaza distanta rolling on the floor)

| LoveSleep a răspuns:

Eu cred că e și vina ta, nu îți faci prietenii care trebuie.
Ce zici de tipul ăsta? În curând o să ne conducă țara, deci e un avantaj.
https://imgur.com/a/Zv0wN

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

"Eu cred că e și vina ta, nu îți faci prietenii care trebuie. " Imi place sa ma mint ca stiu sa ii aleg tongue. Ma bucur ca ai scapat de suspend. Sunt curios care ia din noi 2 pana de craciun laughing.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Cică data viitoare îmi șterg direct contul laughing

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Mare rahat. Revii cu altul. Eu asa am facut. Bine, nu aveam asta in minte dar dupa o pauza parca imi era dor de site. De cei de la "stiintaa" cum fac ei pe inteligentii, de propaganda vegana a lui noname, de melodiile de rahat de la categoria "muzica", de intrebarile retardate de la "religie". Cum sa nu iti fie dor de asa ceva. Am si eu un viciu si ala se cheama TPU.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

App. Sa stii ca imi pare rau ca nu mai am contul original. Tare curios as fi sa stiu numarul exact de useri care ma au la ignore laughing.

| Hammurabi a răspuns:

Yeeeee... și eu am primit mesajul ăsta și i-am răspuns : "Scrie-mi pentru prietenie și trimite la mine vedere din Zeia eu iubește fata japoneza (sau chinezească). Vă voi dori să aștepți să scriem înapoi la mine. Uraaa. " laughing

| anonim_4396 explică (pentru Hammurabi):

Mor rolling on the floor

| ShaOfHatred a răspuns:

Lasa wa.Eu te plac.

| syd a răspuns:

Inb4 bomba la Londra si o sa fie vina ta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai era unul acum 2 ani, tassy sau așa ceva.
Îmi cerea să vorbim.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cand e cont nou e clar facut la hoha, sa afle email sau chestii de genul. Pe mine ma amuza cand vad conturi mai vechi.