| MissNO a întrebat:

Sunt fata si majoritatea amicilor mei sunt baieti. E ceva neobisnuit? In general cele mai multe fete pe care le cunosc au prietene tot fete, numai eu sunt mai neobisnuita. E ceva anormal? Va rog sa argumentati. Multumesc.

3 răspunsuri:
| CRISS69TM a răspuns:

Da,esti mai neobisnuita, si vrei sa stii de ce!? pentru ca esti mai inteligenta decat prietenele tale.nu ai de ce sa te ingrijorezi.succes.te pup.

| Motanul239 a răspuns:

Nu este ceva anormal.eu sunt baiat si am doar 3-4 baieti ca prieteni in rest sunt toate fete si suntem o "gasca"de15 persoane.Depinde cu cine te intelegi mai bine. daca de exemplu ca si la mine toti baietii sunt niste mitocani si vor numai sa se bata, sa se injure sa...etc nu e nevoie sa continui banuiesc e normal ca prefer sa ies cu fete aceeasi poveste si la tine.dar nu este musai sa fie nesimtite sau mai stiu eu cum.Este de ajuns sa iti fie poate mai usor sa comunici cu baietii.

| FuckAndSmile a răspuns:

Nu cred ca e ceva neobisnuit. Si eu am cei mai multi prieteni baieti, doar vreo 2-3 fete. Uneori, baietii pot fi mai loiali si mai de treaba decat fetele, dar alteori pot fi si mitocani.So, take care :*