| florynstefan1 a întrebat:

Sunt în căutare de persoane cu care as putea crea un grup de Whatsapp în care să vorbim oricând și despre orice! Dar dacă s-ar putea să fie persoane care sunt trimide ar fi mai bine dar accept orice persoană cu bun simț și care să nu facă mișto de ceilalți din grup! Aștept mesaj cu accept și eu vă las numărul! Dar dacă răspundeți cu accept vă alăturați grupului!

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cate persoane sunt?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru florynstefan1):

Cati ani ai?

Răspuns utilizator avertizat
| Gabii04 a răspuns:

Grupul are limita de vârstă?

Răspuns utilizator avertizat
| Yuk11 a răspuns:

Am aici unul bun!
Https://chat.whatsapp.com/2ycU88VRVK7BxbvoYXpQTT

*Devil's Home*

_REGULAMENTUL GRUPULUI_

1. Fără reclamă la alte grupuri de pe wapp - kick fară discuţii.```

```2.Nu ai voie sa jignesti un membru/admin - suspendare pe durata de o oră (depinde de gravitate)```

```3. Ceartă moderata - în limita bunului simț.```

```4.Nu aveti voie să schimbaţi numele sau fotografia grupupui fără aprobarea unui admin - kick fără discuții```

```5. Minim 11 ani.```

```6 Membrii care văd reclamă sunt rugaţi să dea tag adiminilor.```

```7. Dacă aveţi probleme pe grup contactați un admin.```

```8. Dacă părăsești grupul nu vei fi adaugat înapoi, dar poți folosi link-ul grupului.```

*_Grup activ incontinuu_*

*_Sper să intraţi și să ne distrăm împreună

Răspuns utilizator avertizat