| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in clasa a3a si un baiat si o fata se plac dar vreau sa fac pe baiatul ala ca sa ma plac a si pe mine.Cum fac? Adica am haine frumoase si cum ma prind la par ca eu m-am gandit samil impletes pentru. maine ca acvem concurs si ne vedem toti si dimineata mil desprind ca am vazut ca lui ii place parul mai ondulat.Deci ce parere aveti?big grinSi dati-mi sfaturi ca sa ma placa plzzkiss

(Si se vde de la o posta ca se plac si in plus neau si zis si ea colega m-a intrebat daca eram geloasa si normal ca am zis nu.Ca eu si 2 colege am zis ca nul placem da eu mereu minteam ca asa...Plzz sfaturi cel mai bun Funda +Vot dar macar pana maine va rog)

Răspuns Câştigător
| AnDrEeAcOoL a răspuns:

Mai intai nu prea conteaza ce porti sau cum arata parul tau, daca un baiat te place se va uita la tine nu la imbracamintea ta. Si cat despre cum sa faci sa te placa cred ca ar trebui sa intri mereu in vorba cu el, sa-i zambesti defiecare data cand il vezi aratandu-i ca-l gasesti simpatic, si atunci cand vrea ceva si tu nu esti de acord nu trebuie sa fi ca un catelus care face tot ce vrea el doar pentru ca-l placi, trebuie sa-ti impui autoritatea altfel va crede ca esti prea delasatoare si se va folosi mereu de tinehappy.

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Esti clasa a 3-a?
s te gandescti la baieti?
mai bine vezi-ti de scoala!

| MiK3L a răspuns:

Eu zic ca mai ai ceva de cescut. Ai timp si de asa ceva de la clasa 5 in sus.O sa ai timp sa te si saturi. happy

| All3Cs4ndr4 a răspuns:

Vai tu! cristina stiu care e baiatul acela! dar n-o sa zic in public

| frumusikasuper1000322 a răspuns:

Si in plus la noie e cam seiros...laughing