| Roxy279067 a întrebat:

Sunt plina de nervi imi vine sa mooor! Nu o mai suport nici macar o secunda pe bunicamea! Deloc! M-am saturat, toata viata sa imi iau bataie de la ea din orice.Mama e la dracu'n Spania nu e langa mine! Am 14 ani ma numesc Roxana si nu ma lasa nicaieri. nu ma lasa singura la scoala, in parc si nici la banchet acum o saptamana :'( Nu asta e problema.Dar faza e ca eu cred ca trebuie sa se duca la un psiholog ca un neuron ii doarme-n pace! Sau mai multi o.o Nu o mai suport nici macar o secunda. Daca spala pe jos si trec cu picioarele ma bate dr ma pis pe mine se urca pe mine si da cu pumnii! Acum sa nu va aud:,, Eee daa o femeie batrana sa faca asa" Nuuu e chiar in forma la 56 de ani stati calmi. Nu pot si eu sa imi iau pantaloni scurti ca stau cu vanatai pe mine, ce dracu'! Dupa ce imi trec si mie vanataile de pe corp si in sfarsit arat si eu bine, imi face altele! Eu pentru ce dr. m-am nascut ca sa fiu torturata?!? Da vreau sa traiesc normal nenica al meu! M-a lasat si pe mine o singura data cu fetele in parc doar ca imi dadea telefon din 10 in 10 minute.Hai sa zicem ca,, tine" la mine (cica) dar ce e sechestrarea asta si bataia din orice?!? :'( crying( crying crying crying Dar nu mai pooot! In fiecare zi sa imi mananc bataie nu mai pot! Din orice asa. Am incercat am vorbesc cu cea mai buna prietena despre situatia asta dar ea a ras straight face Acum cu 10 min.in urma mi-am rupt niste pantaloni de pe mine si ea a inceput sa ma faca golanca si c**va.M-a injurat jumate de ceas pana mi-au venit nervii si i-am spus: Tu femeie vrei sa caut pe DEX ce inseamna c*** si golanca? Ca vad ca ai cam lipsit de la romana. Dupa ea s-a enervat (normaaal cand dr. nu e ea nervoasa) si s-a suit pe mine si a dat cu un bat de fier si am urlat ca ma durea rau de totcrying crying Dupa ea ca cica ma aud vecinii si mi.a sucit mana si i.am dat un sut in burta la nervi ca poate.mi rupea mana naibi! I.am dat tare imi pare totusi rau ca ii venea sa planga dar ce sa fii facut oameni buni?! Acum am mana luxata si ii dictez verisoarei mele sa scrie acum ca scriu naspa cu stanga nu tastez bine straight face Nu aveam de ales nu am ce face si in clipa aia cum frate sa nu ii dau un sut in burta cand imi sucise mana rau la spate de nu mai puteam durea de muream de durere si in plus credeam ca o sa mor. straight face Pai ce naiba sunt eu eram speriata credeti-ma! Nu mai pot crying Help mare Helpp va rog! crying Nu mai suport? Voi ce parere aveti? Are nevoie de psiholog?!? Din curva si golanca nu ma mai scoate desii pun pariu ca nici nu stie ce inseamna :@ :@ :@ Ce sa fac? Sa imi pun mana in ghips? Nu mai pot de durere! straight face Ce sa fac sa scap de ea ca ma nenoroceste? Idei ceva :'( Va rog ajutor! Dai funda multumesc va pupp! crying

Răspuns Câştigător
| FazzaNica a răspuns:

Poate sa incerci sa nu dai atentia, adica ea vorbeste tu spune (Da, da)si treci pe linga ea de parca nu ar exista eu am folosit aceasta metoda si m-a ajutat, poate sa-i spui mamei ea va hotari ceva.Succese

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si mata la cine te-a lasat vai de steaua ei, pana la urma se duce naibii baba ai ghinion ca te-ai nascut in RO unde sant niste mentalitati de oameni prosti.

| Roxy279067 explică (pentru mgtow):

Plec in Anglia de finitiv peste 3 sapt. Drq o sa-mi fie rusine sa le zic ca.s Romanca noroc ca stiu franceza bine le vb dracu pe alta lb ca dracu ma fac de ras daca.s romanca.

| mgtow a răspuns (pentru Roxy279067):

Ai la cine sa mergi?

| Roxy279067 explică (pentru mgtow):

Da merg la matusimea.Acolo.

| Wøodenpints a răspuns:

I-aș da o bere lu' bunică-ta.

| AtateaConditii a răspuns:

laughing Mai dăi șuturi in burtă de cate ori te lovește. Vorbește cu maicăta. Daca vrei poti sa strangi dovezi si sa mergi la protectia copilului te va duce in plasament.

| NoRegretsxx a răspuns:

Este de **** situatia ta! Mai am o prietena care la fel patea cand era de varsta ta. Vorbeste cu cineva de la scoala. sau cu cineva de la protectia copilului. Nu este normal asa ceva. Nu e ceva de ignorat si trecut cu vederea.
Asta nu se poate cataloga la capitolul iubire.din iubire nu bati pe cineva de aproape ii rupi mana.
Vorbeste cu mama ta si daca ea nu face nimic in legatura cu asta fa tu!

Peace!

| Vio_Violeta_1981 a răspuns:

Sun-o pe mama ta urgent ..Nu ia masuri ea cere ajutor la scoala asa ceva nu se poate ..Si sa raspunzi cu violenta nu este raspunsul ii poti face rau bucura-te ca nu a patit baba nimic. Cere ajutor in cercul tau de familiari, colegi sau prieteni