| KristalPop a întrebat:

Sunt singurul de aici care s-a săturat la extrem de întrebări legate de sfârşitul lumii?!

Răspuns Câştigător
| dgeko a răspuns:

Nu esti singurul chiar am deschis si eu un subiect pe tema asta.

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fiecare are convingerea sa și de aici și multe întrebări privind acest eveniment din 21.12. 2012.
Pa, pa.

| cristi202 a răspuns:

Stia linistit, nu esti singurul, si tot ce trebuie safaci e sa ai rabare pina pe 22, ca dupa aia se termina toata nebunia asta cu sfirsitul lumii.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru cristi202):

După 21, se va mai găsi cineva să născocească o nouă dată şi să insiste greţos de mult pentru ca unii să-l ia în serios.
Chestia cu sfârşitul lumii este de când eram eu mic, cam din 4 în 4 ani trebuia să vină câte un sfârşit.

| cristi202 a răspuns (pentru Woodenpints91):

A, deci e ca la alegeri, cind 4 ani e liniste, si apoi ni se mai da, sau face cite ceva, ca sa alegem pe cei ce au facut?
Da, mai, dar din 21 pina la urmatoarea nascocire, vom avea pace. Sa speram ca va tine cit mai mult.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Nu esti singurul, dar e bine sa intrebe de asta pentru ca intr-un fina ii va aduce cu gindul ca suntem oaspeti aici pe Pamant, sa nu ne facem comozi, caci vom da socoteala de tot ce am facut aici.

| oOSaritaOo a răspuns:

Nu.

| condemnedAntagonist a răspuns:

Asta este una din acele întrebări.

| FadetoBlack a răspuns:

De fapt, m-am săturat de toate întrebările care au legătură cu o anumită sărbătoare ( Halloween) sau un anumit ''fenomen'' ( Sfârşitul lumii )

| LolaLollita a răspuns:

Nu, deloc. Devine enervant...

| Vans a răspuns:

Da' de alea cu "LaLaLAa Band" şi "muzică nouă"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu esti singurul. Eu m-am saturat si de intrebarile legate de mos craciun. Cat despre intrebarile legate de asa zisul ''sfarsit al lumii'', sunt puse din cauza plictiselii. Si sa fim sinceri, e cel mai la moda subiect...

| Zatharra a răspuns:

Bate palma!:-)/\:-)

| BlackEyedGirl a răspuns:

Nu,nu esti singurul.

| Kozbinski a răspuns:

Sfarsitul lumii vine in permanenta pentru oamenii creduli, si atunci cand nu se intampla nimic!

| Kozbinski a răspuns:

Paranoia maselor si mas media sunt apocalipsa credulilor, dovada ca prostia umana este in floare, si istoria nu se tine minte.

| MaliRaisa a răspuns:

Si eu m-am saturat extrem de aceste intrebari... oameni buni, sfarsitul lumii nu vine pe 21.12. 2012! 1

| coffequeen a răspuns:

NU nu esti deloc dar bine ca a trecuthappyhappy