| anonim_4396 a întrebat:

Sunteți la un nivel mediocru la orice lucru în viață, mai puțin unul singur, există un domeniu la care sunteți maeștri. La ce ați vrea să fiți excepționali, maeștri, ținând cont că nu puteți fi buni la nimic altceva?

Răspuns Câştigător

Virtuoso vioara sau pian.

| anonim_4396 explică (pentru Unknownzgw):

Wow, interesant!

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am instalatie rutiera in organism & calm in mine

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La controlul emoțiilor.

| SilentRain a răspuns:

Muzica

| J0B0MAT a răspuns:

La vrăji.

Expelliarmus!

| Apokales a răspuns:

Nu sunt bun la nimic. Sa fii bun, exceptional, maestru la ceva inseamna talent, placere si munca grea. Daca ai indeplinit cele 3 conditii, atunci ai toate sansele sa devii bun. Lipsa talentului este compensata cu munca grea, insa tot se va simti diferenta in fata unuia care le are pe toate cele 3. Desigur mai conteaza si contextul, dar asta-i alta treaba.
Sunt la un nivel mediocru in orice. As vrea sa am ceva abilitati practice, nu pot bate un cui, la mecanica sunt praf, insa as vrea nu inseamna ca mi-ar place sa ajung la o asemenea performanta. Prefer sa ma multumesc cu ce am si sa incerc sa devin mai bun in fiecare zi, nu ma compar cu cei mai buni pentru au facut si ei sacrificiile lor ca sa ajunga acolo si cel mai probabil au carentele lor in viata.

| NotNamed a răspuns:

La inginerie spatiala si tot ce tine de aparatura folosita pentru spatiu, si sa fiu atat de bun incat sa fiu angajat de NASA pentru a lucra in Area 51. Asta ar fi cel mai tare job posibil. Pe langa ca mi.ar placea, m.as intalni si cu extraterestrii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La cantat, sa îmi perfecționez vocea și să rup tot, sa îmi resune numele pe tot mapamondul, și să sparg toate topurile, dar prima, și prima dată să câștig x factor Romania.

| Anuket a răspuns:

La cântat, cu vocea, la instrumente.