| PainTech a întrebat:

Ati prefera sa fiti extrem de buni intr-un singur domeniu sau mediocri in orice domeniu?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

As prefera sa fiu foarte bun in domeniul unde lucrez

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Buni ca să ce?

| Celcestietot a răspuns:

As putea spune că am fost extrem de bun în mai multe, deci nu știu ce să zic.

| Sofer a răspuns:

Sa fiu bun într-un domeniu. Prima varianta.

| Celcestietot a răspuns (pentru Sofer):

Bun intr-unul, mediocru in restul cool.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima.

| eckblume a răspuns:

Aleg prima varianta.

| EntertainYou a răspuns:

Clar prima varianta.

| Curious2 a răspuns:

Mie nu imi place sa gandesc atat de transant.
Ori esti un super-matematician care habar nu are de nimic altceva ce nu tine de matematica sau esti un simplu profesor de matematica care scrie si poezii.
Pe planeta pamant, exista tot felul de profesii si meserii, in care trebuie sa combini tot felul de notiuni.
Cine decide ca esti super bun?
Cine decide ca esti mediocru?
Daca esti un medic intr-o comuna si ai si o afacere, iar colegul tau e profesor universitar de medicina la universitatea "Carol Davila", inseamna ca tu esti mediocru si fostul tau coleg super inteligent?