| fadnox a întrebat:

Te apreciezi? te subevaluezi? itit acorzi timp pentru asta?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Destul oricand si oriunde.

| Doηηa a răspuns:

Da,da,da. laughing

| Mădă0611 a răspuns:

Ma apreciez si ma subevaluez. Cred ca da thinking

| Wøodenpints a răspuns:

Da, mă apreciez. Tot timpul pe care mi-l petrec în compania mea este în scopul ăsta.

| fadnox explică (pentru Wøodenpints):

In compania ta adica singur, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Nu.
2.Da.
3.Nu.

| Hevnoraak a răspuns:

Nu,da.Nu-mi acord timp.

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,nu,nu ma apreciez, da, ma subevaluez si...cat despre timpul acordat acestor reactii naturale, niciodata nu imi acord timp sa ma apreciez [desi stiu ca este un lucru rau], insa, intotdeauna gasesc momentul"potrivit" pentru a ma subevalua.Probabil asta e reactia unei personalitati pesimiste, insa, nu ne putem schimba peste noapte desi aceasta schimbare nu este imposibila.Am o foarte mare admiratie fata de persoanele care se apreciaza, pentru ca mai intai trebuie sa te placi tu pe tine insuti pentru ca cei din jurul tau sa o faca la randul lorhappy.

| Fulbaster a răspuns:

Da,ma apreciez si acord si timp pentru asta, daca nu, s-ar pierde increderea de sine.

| LetMeHelp a răspuns:

Da,nu,da.winking