| Alloneforever a întrebat:

Știe cineva unde pot sa imi incarc telefonul prin București ca am rămas fara baterie?laughing

Răspuns Câştigător
| NarcisIfrim a răspuns:

Daca ai reusit sa ti l incarci, altadata cand ramai fara baterie, sa stii, ca in mall mereu sunt locuri speciale pentru incarcat chiar si la baie

| Alloneforever explică (pentru NarcisIfrim):

Nu am fost azi in București. o sa vin săptămâna asta și am intrebat pentru ca nu ma tine mult bateria și na. laughing

3 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

Te duci la magazine de telefoane (Orange, Vodafone, etc.), de obicei incarcarea e gratuita.

| SucDăMere a răspuns:

Stai si tu la o Teresa si ia-ti ceva de baut, intreaba daca au din intamplare un incarcator