| MarianLeo99 a întrebat:

Tocmai ce citisem o intrebare interesantă legată de facultate de pe acest site și m-a făcut și pe mine să mă întreb dacă sunt pe ultimul an de studii și iau toate examenele din sesiune dar nu susțin licenta, asta însemna că nu am absolvit facultatea pe deplin?

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Da. E ca și cum ai termina liceul, dar nu ai susține bacalaureatul

| MarianLeo99 explică (pentru J0B0MAT):

Vreau să susțin lucrarea de licență anul viitor! Trebuie să mă duc la secretariatul facultăți să anunț acest lucru. Dar trebuie plătită o taxă suplimentară pentru asta?

| J0B0MAT a răspuns (pentru MarianLeo99):

Trebuie să vorbești la secretariat. Nu știu sigur dacă trebuie să plătești ceva.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Exact.