| mgtow a întrebat:

Tot vad un anunt de la velpitar cu un post de munca ca sofer pe autospeciala (perioada de proba) de vreo 2 luni si ceva nu e ocupat, am sunat sa ma informez dar numai ocupat imi da de fiecare data. Oare nu le convine celor care vad anuntul la angajare din cauza ca tebuie sa se trezeasca devreme (pe la 3 - 4 dimineata pentru a face transportul cu painea?) Doar salariul nu e asa rau ca e un camion nu e duba si primesti 1000 RON lunar.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu cauti si tu alt numar de telefon sau o adresa de e-mail?