| Svenskeren a întrebat:

TPU,cum e cu saptamana asta altfel? Ne baga astia absente sau e doar asa o vacanta mai "altfel"?big grin

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Se pun pe un carneţel, apoi diriginţii le pot pune în catalog, oficial.Dar nouă nu ni s-au pus absenţe.Depinde de profesor.Ar fi bine să te duci o oră-două.

| Svenskeren explică (pentru J0B0MAT):

Okay,ma duc in recunoastere luni sa vad care-i treaba, mersi!

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

E vacanta data cu subtil. La ce bun " sapramana altfel", cand poti sta acasa? O mare prostie!

| R0R0 a răspuns:

Mergi la scoala si participi la niste activitati. Deci nu faci ore.

| Svenskeren explică (pentru R0R0):

Mda,nu m-am exprimat corect :/.Ma refeream daca se pun absente sau nu, ca fix de activitatile lor am chef.