| Myssteriusthanlife a întrebat:

TPU dau funda urgent vreau sa imi spuneti o parere ieri mi.am pus aparat dentar metalic fix si azi mi.au sarit 3 bracketi ( eu am nevoie de 4 extractii pentru ca am dintii inghesuiti si dentista a preferat sa imi puna inainte aparat ca sa se mai miste premolarii si mi-a spus ca bracketii au sarit pentru ca sunt dintii inghesuiti."o sa trag de ei dupa ce iti faci e extractiile " si cand sa i lipeasca i.a ars cu o bricheya sa curete lipiciul de pe ei si uite asa m-a lasat si cu ei negrii si nici ceara moale si periuta interdentara nu mi.a dat a spus ca aduce si azi imi spune ca nu a adus si ca unde ma deranjeaza sa pun guma eu habar nu am daca stie ce face si deja i.am dat 15 milioane si plus ca na deranjeaja bracketii care unul nu este bine pus si imi agata buza cand vorbesc ce e de facut?

1 răspuns:
| DavidOsam a răspuns:

Daca nu vrea sa te rezolve cum trebuie, suni la protectia consumatorului.