| RAY a întrebat:

Trăim doar ca sa consumăm?

8 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Eeee... mai facem și altele.
N-ai fost tu pe fază. laughing

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Tu gigolo greciei mai faci multe, crezi ca in viitor reparațiile de electronice vor dispărea?

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Man, nu știu la ce te-ai gândit când ai pus întrebarea, dar dacă vrei să-ți răspund sincer : DA. Dacă ar fi posibil aș vrea să trăiesc doar pentru a consuma. (și pentru încă ceva, de care nu vreau să scriu aici laughing ) N-aș avea nici o problemă, nu m-ar măcina nici o întrebare etică sau morală. laughing

| Dismally a răspuns:

Unii da, traiesc doar pentru a consuma happy

| RAY explică (pentru Dismally):

Tu de ce trăiești?

| LordCristobal a răspuns:

Nu,mai traim ca sa sipravietuim, sa gandim si sa punem lucrurile in miscare.

| Theo94 a răspuns:

Sau consumam ca sa traim?
Cel putin deocamdata...

| AdioTPU a răspuns:

Nu. Trăim și ca să producem ca mai apoi sa consumam ceea ce am produs.