| chiftelutacrocanta a întrebat:

Tu sti sa faci sfoara?

27 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Prefer să o achiziționez.

| Mayhem666 a răspuns:

Stiu, dar nu imi reuseste la fel cum nici spagatul nu imi iese, nu sunt chiar atat de flexibil.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Nu, dar as vrea

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Eu o folosesc doar la rapiri

| August99 a răspuns:

Nu dar vreau sa invat sa o fac

| Juviia a răspuns:

Nu,dar as vrea sa o invat.

| mbncf a răspuns:

Știu doar să o leg.

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

De cine o legi?

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

De tine și o să te țin legat până îmi răspunzi sincer la întrebarea anterioară.

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

E așa important pentru tine?

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Nu, dar îmi place ca oamenii să fie sinceri cu mine.

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Dacă nu recunoști nici că îți spun. laughing

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Bine, e super important. Adică, e ca și cum viața mea ar depinde de asta. Te rog, spune-mi adevărul oricât de dureros ar fi. Deci, blonde sau brunete?

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Ești mai simpatică decât credeam, bruneto.
Îți spun mai târziu, îmi place să țin lumea în suspans. Mă bag la un serial între timp. Și uite cum facem. Tu încearcă să anticipezi răspunsul în mintea ta și dacă răspunsul corespunde îți vei da seama de cât de mult te ajută intuiția.

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Nu sunt simpatică. Și grăbește-te. Poți să arunci doar așa o privire de ansamblu asupra serialului, nu o să fie nimic interesant de văzut acolo.

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Ador serialul ăla. Ba ești. laughing

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Apropo nu te aștepta azi la un răspuns. Imediat trec la a doua bere de 7%.

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Ce serial adori tu?

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Ce pot spune, sunt o enigmă.

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

O enigmă iubitoare de bere.

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Și de femei brunete(ce-mi place să te mint).

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Ești bine? laughing

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Nup.

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Mi-a luat ceva să-mi dau seama. Pune și bea și uită de probleme laughing

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Vorbeam de fete, dar la bere am aceeași întrebare. Ce să aleg, bere brună sau blondă?

| mbncf a răspuns (pentru T0T):

Brună, are un gust mai bun.

| T0T a răspuns (pentru mbncf):

Știu, și mie îmi place parcă mai mult. Doar că am băut tot brună dar o să te ascult de data asta.