| Utilizatoare123 a întrebat:

Un fost coleg din copilarie cu care nu am mai tinut legatura (ne-am inteles bine o perioada, apoi m-a ignorat) mi-a lasat un mesaj, dupa ani de zile. "buna, cand esti online lasa-mi mesaj" si nu am vazut ca a scris, decat dupa 2 luni. Si i-am spus ca abia acum am vazut mesajul. Si n-a mai zis nimic de atunci. De ce oare?

6 răspunsuri:
| Dragobeta a răspuns:

Poate nici el nu vazut inca mesajul tau.
Mai scrie-i o data.

| Utilizatoare123 explică (pentru Dragobeta):

L-a vazut, a fost un "seen".

| Dragobeta a răspuns (pentru Utilizatoare123):

Dupa 2 luni, asteapta si tu.
Daca nu cumva a vrut ceva atunci (o informatie) si acum nu mai este de actualitate.

| LisaJulie a răspuns:

Probabil nu prea intra online sau nu a văzut mesajul

| AlexCriss2000 a răspuns:

O fi rezolvat problema între timp...