| Hasss a întrebat:

Buna dimineata la toti va rog frumos cum sa fac ca sa nu ma mai doara incheietura mainii drepte nu mai pot de durere cate o data nu ma mai doare dar daca iau ceva mai greu in mana dreapta parca imi cade mana laughing
de 2 saptamani stau asa si vad ca numai imi trece
mana stanga nu are nimic e perfecta happy
plz dau funda mare promit

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ClauditzaXx a răspuns:

Off, si pe mine ma mai doare uneori mama si imi leg cu o batista ceva strans si ma lasa, incearca si tu asta, daca vezi ca maine te mai doare sau cand o sa te mai doara du-te urgent la medic, el stie mai bine:*winking succes!

3 răspunsuri:
| rousz a răspuns:

Cred ca cel mai bine va fi sa consulti un medicwinking

| ClauditzaXx a răspuns:

Buna:*.
Daca te doare mana la incheietura ia un material sau ceva si leag-o strans acolo. poti pune cu putin spirt, sau aloe vera, dar cel mai bine este ca sa consulti medicul, poate ai un os rupt sau ceva, du-te la medic:*
Succes:*

| Hasss explică (pentru ClauditzaXx):

Os rupt nu am pentru ca daca stau linistit si nu ridic nicio greutate nu ma mai doare o zi dar a doua zi daca am ridicat cv ma doare...

| ClauditzaXx a răspuns (pentru Hasss):

Off, si pe mine ma mai doare uneori mama si imi leg cu o batista ceva strans si ma lasa, incearca si tu asta, daca vezi ca maine te mai doare sau cand o sa te mai doara du-te urgent la medic, el stie mai bine:*winking succes!