| anonim_4396 a întrebat:

Unde credeți că se aruncă avorturile?

21 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se incinereaza

| AdelinaC a răspuns:

Se incinereaza

| Celcestietot a răspuns:

Intr-o societate evoluata tehnologic inca se mai practica asa ceva si este tolerat, deci sa nu se mai numeasca restul persoanelor (care se autointituleaza, bineinteles) open mind, pentru ca nu sunt.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Bine asimptomaticule

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Te asociezi perfect cu personajul tău, Ben ten.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce vrei sa spui cu asta?

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Si ce vrei sa spui cu Ben 10, ca nici macar nu il am pe el in poza de profil :/?

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi dai eronat aici la intrebarea ta, nici macar nu imi spui de ce, raspunzi si altfel fata de cum ar trebui si imi trimiti si mesaje dubioase pe privat. Ce este cu tine omule, te simti bine?

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Faci aluzii de doi lei. În fine, nu te mai obosi.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Subiectul intrebarii este clar, la fel ca raspunsul meu. Ce ciufut esti...

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Noapte bună, noapte bună, noapte bună!

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Copilul din fotografia de profil esti tu, ca s-ar explica de ce te comporti asa?

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Ai dreptate la faza cu "open minded"...

| LoveSleep a răspuns:

În femeile care militează pentru oprirea lor, evident.

| siriusblack98 a răspuns:

Fetusii avortati la fel ca si membrele amputate se colecteaza de catre o firma speciala care se ocupa cu asa ceva si sunt duse la incinerat.

| anonim_4396 explică (pentru siriusblack98):

U... Macabru!

| anonim_4396 explică (pentru siriusblack98):

:O

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fetușii? Probabil într-un coș de gunoi, ca și cum s-ar arunca o măsea stricată.
Și când te gândești că acela ar fi fost un copil cu ochișori, mânuțe, cu de toate, care ar fi spus: Mama!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tocmai de asta am scris "avorturile".
Dar am auzit ca se fac avorturi chiar și după naștere, sau când fătul este destul de mărișor. Aici e o mare enigmă. Dar odată ce în unele state avortul este legiferat, nu prea mai ai ce sa zici. Cu alte cuvinte, nu doar la noi justiția e corupta, ci peste tot.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cât de r******t poți să fii ca să pui o asemenea întrebare la modu' ăsta...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Vino tu sa ma înveți, s**r**