| mgtow a întrebat:

Unde trebuie sa merg ca sa-mi fac 2 cartele pentru interfon si cat m-ar costa? Stau la bloc.

5 răspunsuri:
| Noemy99 a răspuns:

La mine la scara s-a pus prin decembrie interfon si o cartela de aceea era 10 lei...nu stiu. poate depinde si de firma de la care e interfonul

| mgtow explică (pentru Noemy99):

Am vazut pe un site ca le vand la 9 LEI si veneau 2. Tie nu ti-au dat 2 cartele? Una la 10 lei e un abuz numai ca am vrut sa mai aud pareri despre pret.

| Noemy99 a răspuns (pentru mgtow):

Pai la inceput mi-au dat 2 gratis

| mgtow explică (pentru Noemy99):

Uite ca eu mai am mai putin de o luna sa ma intorc in tara si daca vrei intreaba seful scarii tale sau pe maicata cat m-ar costa sa fac 2 carduri din alea, mersi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1,5-2roni.Mergi la administrator sau seful de scara.Cartelele trebuiesc facute la firma care a montat interfonul; au un cod si merg la orice interfon.Numai bine.