| Nitunitu a întrebat:

Unde va simtiti cel mai bine si de ce? Detaliat

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Acasa la mine ma simt cel mai confortabil si cel mai b ine!
De ce? pentru ca sunt inconjurata de persoanele dragi +catelusa mea Dolly happy
Nicaieri nu este ca in casa ta!
DOAR CAND MA DUC LA MAMA SI STAM LA BARFA happy
O zi buna sa ai happy

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Aici https://www.youtube.com/watch?v=0fE54iwXxHw e ca 2ª casa, si ma face sa uit de femei

| Alyra a răspuns:

În lumea viselor pentru că acolo totul poate fi aşa cum vrei.
De altfel, acasă. "Nicăieri nu-i ca acasă." laughing

| AFR81 a răspuns:

Sincer, ma simt cel mai bine pe terenul de tenis. Daca sunt si cativa oameni care n-au ce face si se uita la noi, cu atat mai bine.

| Nitunitu explică (pentru AFR81):

Cate trofee ai adunat si cat timp mai ai de gand sa joci?

| AFR81 a răspuns (pentru Nitunitu):

Ce m-as fi bucurat sa-ti fi zis ca am jucat prin nu stiu ce tari, ca am facut antrenamente de mic, ca am facut si am facut atatea. Nu. Din pacate, am descoperit pasiunea pentru tenis la varsta de 15 ani, mult prea tarziu. Am jucat o perioada de distractie cu prietenii, apoi am inceput sa particip la turnee de amatori. Am pierdut doua finale la dublu din doua participari (una la un turneu din Mangalia, alta la un turneu din Constanta). Voi juca tenis pana cand o sa ma lase corpul. Estimez ca mai am cel putin 30 de ani in fata in care voi juca fara probleme.

| Doub a răspuns:

În vârful unui munte, e libertate.

| R0R0 a răspuns:

Acasă,alaturi de cei dragi mie.

| Idkidk a răspuns:

Acasă.

| SergiuBoss11 a răspuns:

In lumea mea imaginara.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai ma simt bine acasa, la tara, pe afara sau oriunde nu e agitatie si sunt familiarizat cu locul.

| UnBroken2016 a răspuns:

In patul meu