| lilb a întrebat:

Urgent va rog! Sunt in ultimul an si pe primul semestru am media 10 la sport pentru ca ni s-a inlocuit profesorul, acum in ultimul semestru a venit profesoara si nu m-am dus de maxim 3 ori. Trebuia sa dau proba astazi dar a plouat toata ziua si am ramas acasa. Oare ma poate lasa corigent? Am note foarte bune in liceu dar la sport nu ma descurc asa bine sad ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| kzd a răspuns:

Stai calm/a. Sportul nu e o materia care sa iti puna problme. Eu de exemplu am avut 4 si 5 in catalogul profesorului si mi-a dat media 8 in catalogul mare. Plus ca nu s-a terminat semestrul mai ai destule ore in care poti sa dai. ( vreo 3-4 ) noi am dat probe si cu o saptaman inainte de terminarea primul semestru. Poata sa iti spuna oricand o nota de la ea si proasta, dar macar ti-o pune.