| RAY a întrebat:

V-ati atasat vreodata de o persoana de pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Nu credeam sa o spun,,, dar da.

135 răspunsuri:
| RAY explică (pentru Drimmero):

Wow,sincer nu ma asteptam la asta, desigur ca e confindential, dar eu o cunosc?

| LoveSleep a răspuns (pentru Drimmero):

Hai, ca toată lumea știa asta, în afară de tine.

| Drimmero a răspuns:

O cunosti,, mai mult ca sigur/

| RAY explică (pentru Drimmero):

Ma imbatat in seara asta jur, daca imi spui initiala in privat =felicitare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Slabanoaga? Cum o chema ca am si uitat.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

*Florentina*

| mentholinks a răspuns:

Da.

| RAY explică (pentru LoveSleep):

Sincer daca ar fi sa recomand o fata pentru el, ea ar fi

| RAY explică (pentru mentholinks):

Si iai spus asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Asa. Ma intreb prin ce internat este. Daca tin minte acum cateva luni tot baga dume ca are iubit. Saraca de ea.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Va rog sa nu faceti misto de ea, ok

| LoveSleep a răspuns (pentru RAY):

Neah, e prea zgârcit pentru ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Imi dai ignore daca continui? :X

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu,dar ea e prietena mea si nu as vrea sa o jigneasca cineva, e o fata sincera, serioasa, buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Numai tu puteai spune asa prostii despre ea. Nu, de fapt si Drimmero mai sus tot asta ar spune thinking

| RAY explică (pentru LoveSleep):

Nu e o fata materialista, nu o cunosti, e normal ca intr-o relatie ca sa fie si vorba de banii, sa aiba un loc de munca partenerul

| RAY explică (pentru anonim_4396):

O cunosti cumva real?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Doamne fereste. De ce as vrea sa cunosc una ca ea?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Atunci nu spune ca nu e sincera, serioasa ca nu sti, eu unu asta am vazut, asta cred

| Drimmero a răspuns:

Ba,,hienelor,eu nu am treaba cu Florentina, ma are de 1 an la ignor/

| LoveSleep a răspuns (pentru RAY):

Ea nu se referea ca el trebuie să aiba un loc de munca decent. Ea voia bugatti si vacante în Tenerife. Exact ce vrea si o femeie din aia de 1.80 cu corp de model, de la un bătrân cu bani. Diferenta dintre ele e că Florentina arăta ca după reanimare și nici nu avea inteligenta necesara sa convinga un batran să-i cumpere ceva.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Astia te-ar insura cu ea, doar ca sa se poate imbata pe gratis pe banii tai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

CIne a spus ca nu e sincera? A fost foarte sincera cand a zis ca prefera pe unu cu Bugatti decat pe unu cu bicicleta. O fata crescuta in puf care pana la varsta ei nu a lucra o zi macar. Doamne fereste ca nu e deloc materialista!

| RAY explică (pentru LoveSleep):

E normal, sa ne dorim asa ceva, si tu isi doresti sa pleci acolo, fiecare om are interse si dorinte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Raspunsul anului rolling on the floor

| RAY explică (pentru anonim_4396):

In fiecare dintre noi exista materialism, eu n-am vazut sa afirme asa ceva

| RAY explică:

Ce esti rea esti fata

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce potop treaba am cu ea, iar te mananca,, Brokenico?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Bineinteles ca nu. Daca esti chior si vezi doar ce iti convine. Cum se face ca tu esti singurul care a vazut o fata de "treaba" si nu o hahalera materialista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Doar faceam misto ca stiam ca te simti. Stiu eu care e febletea ta. Am vorbit cu ea zilele trecute.