| RAY a întrebat:

V-ati atasat vreodata de o persoana de pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Nu credeam sa o spun,,, dar da.

135 răspunsuri:
| RAY explică (pentru Drimmero):

Hai ma ca e frumoasa, nu o placi nici putin? sincer m-as bucura daca ati fi impreuna

| Drimmero a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Mult succes in a cauta batalia cu morile de vant.

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Asa ceva?sad Plângem acum sau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Citeste ce a scris KarmaSutra si sa iti fie rusine. Sa nu mai dormi la noapte! laughing

| RAY explică (pentru MorganaM):

Simt ceva ca un atasament emotional,e in mintea mea,ma gandesc la ea,imi place cand o vad,i citesc raspunsurile,pai nu am vrut sa leg o relatie,asa ca nu niciodata nu am vrut sa merg mai departe,urasc dezamagirile, asa ca prefer singuratea mai bine, e aiurea ca dau si ignor fix la ceea ce iubesc, stiu e aiurea, am avut o relatie pe Orange chat acum multi anii am iubit-o foarte mult, dar asta e

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Drimmero):

Vorba lui Ray.E drăguță

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ray,, vi s-a pus pata pe mine, ce treaba sa am cu relatiile virtuale?

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

In astfel de situatii luciditatea mea e de 100%,, nu are cum sa fie in alt fel

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Reao, ce rea esti eu chiar credeam ca ma iubesti, da poti plange de acum poate isi mai dau o sansa

| RAY explică (pentru Drimmero):

Man,nu e vb de relati virtuale, e vb de un simplu atasament atat, e treaba ta pe cine placi

| MorganaM a răspuns (pentru RAY):

Macar ai o experienta frumoasa de care sa iti amintesti si chiar imi face placere sa citesc despre ceea ce povestesti, pentru ca ai un mod placut de a prezenta lucrurile happy sper sa mai ai ocazia de a vorbi cu ea

| RAY explică (pentru MorganaM):

Fata era din Tulcea eu Timisoara,am fost cateva lunii in relatie cu ea,dar distanta, minciunile ne-au despartit, dar m-a durut mult apoi despartirea, iar cu altele acelasi poveste, ma bucur ca isi place sa ma citesti

| MorganaM a răspuns (pentru RAY):

Imi pare rau sa aud asta, dar sunt sigura ca aceasta experienta te-a facut mai tare si te-a ajutat sa te poti orienta in viitor cu privire la ce fel de om e cel cu care ai tangenta. chiar imi pare rau ca nu ai reusit sa gasesti o fata draguta care sa te indrageasca si sa va intelegeti si incredeti unul in altul, dar sunt sigura ca vei gasi happy doar sa stai cu ochii in patru, ca nu cumva sa iti ratezi jumatatea happy in cercul meu de prieteni, stiu multe fete chiar de treaba. si ele au aceeasi problema : dau peste tipi ce se prefac cum ca sunt buni, cu suflet si respect, iar in timp isi arata adevarata fata. la un moment dat, fetele fug pentru ca incepe sa semenee mai degraba cu un calvar toata relatia. dar cel mau rau lucru e ca uneori nu poti scapa de un baiat atat de usor sad dar am si doua prietene care si-au gasit jumatatea happy se mai cearta ei, uneori zilnic, alteori deloc, dar in cele din urma, se vede ca sunt facuti sa fie impreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Lol, credeam că lipsa Fabulosului te-a făcut mai sensiBIL și sentimentalist, rușine mie că am crezut asta. sad

| RAY explică (pentru MorganaM):

Sincer ba da am cunosc dar are iubit,sincer nu ma simt pregatit pentru asa ceva, nu-mi place sa imi bat joc de una sa o mint ca vreau relatie cand vreau doar sex, poate in viitor, dar crede-ma ca am terminato cu relaii pe net, m-am saturat de ele, numa minciuni si atat

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Numai spui nimic? hai ma nimeni nu ma iubeste in seara asta?

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Salut si tie, Jwoww. Am auzit că Fabulosul s-a prostituat în Anglia și că tu ești peștele lui.

| LoveSleep a răspuns (pentru anonim_4396):

Am citit.
Păi oricum nu dormeam la noapte, aveam de gand sa merg pe pagina de Facebook a Florentinei să-i fac "hate". Mă macină rău, sunt plin de ură.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Fabulosului?

| RAY explică (pentru MorganaM):

Chiar ma bucur ca vezi ca nu sunt cum ai avut prima impresie despre mine, si eu iubesc cu adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LoveSleep):

Ai auzit bine, a devenit un sexual worker cum se zice mai nou și mai cilivizat, dar e oke, e fericit cu păsărici și râme zbârcite, face și el un bănuț.

Da Ray, Fabulosul
https://www.tpu.ro/utilizator/ltxv

| Anngela a răspuns:

Am cont pe TPU de 2 zile si chiar m-am atasat de cineva, si nu e baiat. Este o fata care m-a ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Deja am spus prea multe

| Anngela a răspuns:

Da

Răspuns utilizator avertizat
| RAY explică (pentru anonim_4396):

Daca tu spui

| Clorox a răspuns:

Da, din pacate...

| RAY explică (pentru Clorox):

Pot sa te intreb ceva? pana la urma esti fata nu?

| EMKing a răspuns:

Nu... adica nu inca...

| Clorox a răspuns (pentru RAY):

Sunt WhiteNun straight face