| RAY a întrebat:

V-ati atasat vreodata de o persoana de pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Nu credeam sa o spun,,, dar da.

135 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi pare rau!happy

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Te-ai si gasit pe cine sa intrebi asa ceva,, m-a tachinat 1 an intreg pe subiectul asta, macar de era adevarat/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Glumeam,Drim. happy

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu nu esti cumva Tini? sau cine mai esti si tu?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Parca tu nu ai simtul umorului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Tini,Mini,Rinihappy

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

M-ai lamurit,, nici nu stiu de ce te-am intrebat, bun sejur p-aici

| JustBlackNoGrey a răspuns:

Nu am avut cand laughing

| Clorox a răspuns (pentru RAY):

Din pacate tot singur ai ramas chiar daca ai facut asta laughing

| RAY explică (pentru Clorox):

Poate e mai bine asa, mereu trebuie sa vezi si partea frumosa chiar daca stai intr-un wc public

| EMKing a răspuns:

Da

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru RAY):

Ce e asa frumos? happy

| RAY explică (pentru Drimmero):

Felicitari,ai primit fundita dupa 135 de raspunsuri, fundita sa o pui in rama undeva

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu ma incalzeste nimic aceasta funda,, nu am ce face cu ele, nu imi iau de mancare, pentru mine nu au valoare.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Hai ma nu fi rau, ai fost sincer, chiar placi pe cineva, TPU e o comunitate de ajutor reiproc in care ne ajutam uni pe alti, e normal ca existe si interactiune sociala intre useri