| RAY a întrebat:

V-ati atasat vreodata de o persoana de pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Nu credeam sa o spun,,, dar da.

135 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine? Uimeste-ma

| LoveSleep a răspuns (pentru RAY):

As putea să scriu toata ziua cât de că cat e Florentina, dar mi-e lene. Chestia e că tu o apreciezi doar pentru că era sinceră și pentru că vorbea cu tine. Dar și eu am fost mereu sincer și cu toate astea mi-ai dat block vreo 2 ani. Și da, probabil consideri că am fost rău si de ****, de aia mi-ai dat block. Deci, dupa cum vezi, actiunile contează mai mult decat faptul ca esti sau nu sincer.

| T0T a răspuns:

Cum să nu laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Asta am simtit eu,ca e o fata sincera, sinceritatea doare, rar asa o fata sincera ca ea parera mea, a fost sincera, dar multi urasc sinceritatea

| ShaOfHatred a răspuns:

Ba,da pe bune, ce aveti cu Drimmero? Adica nu ca i-as lua apararea, dar totusi, mai usor.Adica daca la om ii place, treaba lui, nu treaba voastra. Fiecare cu preferintele lor fratilor.

| RAY explică (pentru LoveSleep):

Eu nu inteleg ceva? daca spunea ca vrea un baiat sarac si urat era sincera? repet fata e sincera, daca asta vrea bravo, acum cu materialismul repet cu toti suntem, daca ea isi doreste un baiat cu banii bravo ei, macar e sincera fata

| RAY explică:

Fata tu exagerezi, ai jignit cam mult in seara asta

| GoldenZenith a răspuns:

Din păcate, da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, de tine

| LoveSleep a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Tu nu trebuia să te tai sau ceva?

| ShaOfHatred a răspuns (pentru LoveSleep):

Nu in viața asta laughing
Btw, cine e iubita lui Drimmero? #Curiozitate

| OldSoul a răspuns:

Ce e in neregula cu voi oameni buni? Intru si eu sa vad ce raspunsuri sunt pe aici si vad certuri si chestii laughing Si totusi de la niste usseri respectabili, credeam ca sunteti in stare de mai mult unii dintre voi rolling on the floor

Inteleg ca fiecare are o opinie proprie, unii agreaza o persoana, altii o dezagreaza, dar incercati sa o tineti pentru voi, sau cel putin sa va exprimati opiniile intr-un mod frumos, ce rost are sa va atacati, si sa criticati viata altora? Va consumati degeaba.

Chiar aveti o viata atat de penibila si plictisitoare incat ajungeti sa va legati de viata altora? Chiar va credeti superiori celorlalti doar pentru ca aveti o alta opinie fata de ei? Daca da, draga "superiorule", sa stii ca ai un caracter infect! Multe se pot schimba, dar un caracter infect, ramane infect, mai bine ti-ai vedea de viata ta decat sa te legi de a altora!

| LoveSleep a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Maică-mea

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Wow,serios de cand?

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

De ce din pacate? eu sunt disponibil non stop, sa nu isi para rau ca ma iubesti fie si in secret, ador fetele care ma iubesc in secret, sunt misterioase se teleporteaza noaptea la mine in pat

| ShaOfHatred a răspuns (pentru LoveSleep):

Aoleu,imi pare rau pentru tine.
Da serios?

| Drimmero a răspuns:

De ce ma bagi pe mine in chestii de genul? Nu e suficient s-o zic ca nu am treaba cu ea?

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

laughing continua sa visezi, că e gratis.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Haaaaaa,ce fata rea, din cauza nu o sa pot dormi la noapte, cum sa dorm stiind ca tu inimioara mea iubeste pe altcineva

| Drimmero a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Tu chiar te iei dupa ei?
Un intelept arunca o piatra in put,, iar desteptii se arunca in el

| MorganaM a răspuns:

Nu... sad nu am avut ocazia straight face
Dar tu?

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Drimmero):

Nu ma iau după ei, dar sunt curioasa cine e fata. Poate o cunosc.
Deeeeci, cum o cheama pe TPU? :3

| Drimmero a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Nu te-ai intrebat cumva daca eu nu am glumit?

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Drimmero):

Glumit sau nu, eu tot vreau sa stiu cine e persoana despre care vorbesc astia.

| RAY explică (pentru MorganaM):

Da

| Drimmero a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Https://www.tpu.ro/utilizator/abkgun
Despre ea este vorba,, nu ma intreba si tu daca am vreo tangenta cu ea...

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Lasa vrajeala, stie toata lumea ca tu ai o aleasa a inimii!

| MorganaM a răspuns (pentru RAY):

Super! happy
si cum e? ai reusit sa legi o legatura cat de cat cu acea persoana? la nivelul acesta virtual vreau sa zic

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Sincer, în momentul ăsta, n-am. Sau se spune: "It's complicated". Dar știi cum se spune, ce e pentru tine e pus de o parte(asta dacă e ceva pentru tine). Eu zic să îți vezi de tine și cu siguranță știi la ce mă refer. Nu fi fraier.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Drimmero):

Nu o cunosc, deci nu ma bag.
Dar nu am spus ca nu o sa o cercetez. Hehe :3