| RAY a întrebat:

V-ati atasat vreodata de o persoana de pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Nu credeam sa o spun,,, dar da.

135 răspunsuri:
| RAY explică (pentru Clorox):

Te stiu, nu am fost iubiti nu?

| Clorox a răspuns (pentru RAY):

Sunt baiat, am zis-o de multe ori laughing

| RAY explică (pentru Clorox):

Ce varsta ai man?

| Clorox a răspuns (pentru RAY):

| RAY explică (pentru Clorox):

Find in lista mea, vreau sa te cunosc, eu nu bag asa aiurea useri acolo ca nr

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Se pare ca da no talking

| RAY explică (pentru DenisaNicoletaG):

De mine draguto?

| Clorox a răspuns (pentru RAY):

Fac un an de cand sunt pe site si am interactionat cu tine in tot acest timp laughing
Doar ca mi-am mai schimbat numele din cand in cand.

| RAY explică (pentru Clorox):

Wow desi ne stim, imi pare bine de cunostinta, la varsta ta eram fantoma orasului, agatam fetele noaptea

| NoHackJustMe a răspuns:

Nu are rost sa mint deci NOPE dat tu te-ai atasat de cineva?

| Felissa13Eden a răspuns:

Wow...eu am venit aici ca e cea mai populara intrebare._. Asa am ajuns...

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru RAY):

Nu de tine.

| RAY explică (pentru DenisaNicoletaG):

Miai daramat sperantele ce sa spun, il cunosc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

105 răspunsuri, cineva are lipici pe aicibatting eyelashes

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Si tu ma iubesti in secret? daca ajung la 200 ma insor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ia-mă de nevastă, pot să-ți traduc documentare din engleză în română până te plictisești blushing

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru RAY):

Nu stiu daca il cunosti, nu e era asa activ pe aici, nu mai conteaza oricum, poveste incheiata! happy

| mihaikatona a răspuns:

Cam de orice fata buna! happy

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Atunci mandruto te iau de nevasta

| RAY explică (pentru DenisaNicoletaG):

Urmeaza sa ma iubesti pe mine, asta e, si mie mi-a placut de una dar s-a dus

| MorganaM a răspuns (pentru RAY):

Aaa, da! chiar! avand in vedere ce mi-ai zis acum, nu inteleg de ce ai zis ca barbatii sunt condusi de asemenea instincte, cand tu pari a fi un om ce realizeaza ca nu aspectul e prioritar. ca nu o trusa de machiaj sau anumite haine conteaza

| RAY explică (pentru MorganaM):

Omul in general e condus de instincte nu de ratiune, peste 90% din decizi sunt emotionale nu sunt rationale, dorinta sexuala e un instinct primitiv care a evoluat o data cu omul,avem ratiunea de a reprima dorinta sexuala,dar cand apare dorinta nu suntem constienti de ia, ba da dorinta sexuala e importanta in lipsa ei nu ar exista iubirea,chimia aia, trebuie sa simti o atractie fata de persoana iubita, nu noi hotaram asta e ceva involuntar, inconstient noi doar suntem constienti de asta atat, as fi ipocrit sa spun ca nu conteaza, ba da conteaza

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru RAY):

Urmeaza sa nu iubesc pe nimeni, ce zici de asta? happy

| RAY explică (pentru DenisaNicoletaG):

Am ramas fara cuvinte

| RAY explică (pentru DenisaNicoletaG):

Ca esti ca mine

| DenisaNicoletaG a răspuns (pentru RAY):

Nu trebuie sa ramai fara cuvinte dragul meu!

| RAY explică (pentru DenisaNicoletaG):

Wow ce frumos miai scris

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Drim e amorezat de Flori?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Era. Acum aia s-a plictisit de El si l-a bagat la ignore.