| Joker3134 a întrebat:

V-ati gandit vreodata ca in viitor poate vom descoperi pastile pentru a creste stima de sine sau rezistenta la stres si fara sa aiba vreun efect secundar negativ?

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Evident. Doar putem face asta si acum, printr-un singur gand.

| RKBlue a răspuns:

Nu.
Ma gandesc la lucruri mai importante.Nu ma intelege gresit, am foarte multa stima pentru persoanele care sufera de boli mintale si lupta cu ele.
Avand anxietate pot intelege o parte mai mica din problemele celor care sufera, dar asta nu ma face si nici nu ma va face sa ma gandesc mai mult la ei si la problemele lor decat o fac acum.
Practic, traiesc in bula mea.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice e posibil în viitor.