| anonim_4396 a întrebat:

V-ați întâlnit vreodată cu cineva de pe TpU în viața reală?
Dacă nu, v-ar plăcea să se întâmple acest lucru? Și cu cine? happy

31 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da, aveam vreo 23 de ani cred, era adventista, am crezut ca o sa o fac macar deista, nici o sansa, am fost cu ea la biserica nu a fost rau, era inalta cred ca avea 1, 90 vs eu 1, 60, era amuzanta si inteligenta, creativa, eu as vrea cu mossoti, doar bogdan sa ma vad, băiatul cu profil rosu

| Drimmero a răspuns:

Hmm, inca nu si poate in viitorul apropiat/indepartat se va intampla si asta.

Sunt si cativa useri cu care ma inteleg Dumnezeieste de fiecare data cand vorbim si chiar imi place prezenta lor foarte mult, dar stam in orase diferite, unii prin tari diferite. Nu le voi spune numele,, se vor simti ei, poate va fi si pasul asta

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, m-am intalnit. Chiar mai mult decat intalnit.

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Ce vrei să spui?

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai... atat am vrut sa zic thinking
Ce este mai departe, este o alta poveste happy

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Am înțeles, misteriosule. happy

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e greu, adica ori au avut relatie sau inca au, ori aventura si aia e

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar tu?

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Eu nu...cel puțin nu știu. Dar ar fi interesant să se întâmple.

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Si cu cine?

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Secret. tongue

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Aaa. Pai vezi cum e? laughing

| Mosotti a răspuns:

Nu m-am intalnit cu nimeni, poate mi-ar place sa ma intalnesc cu RAY la o adica.

| Freya1 a răspuns:

Planuit nu, dar cine stie poate din cunostintele mele scriu aici si eu nu am habar big grin.

| Celcestietot a răspuns:

Da, involuntar.
Mi-ar placea să se întâmple, să fie ceva stabilit.

| Sofer a răspuns:

M-am întâlnit cu cineva de aici. Un sentiment foarte frumos trăit împreună cu ea. Mi-ar place sa ma mai întâlnesc cu mulți de aici.

| SG1995 a răspuns:

Da, cu fosta, ne-am cunoscut aici pe TpU la sfarsitul lui Ianuarie anul acesta, am avut o relatie la distanta, ne-am vazut odata in Martie si, poveste lunga pe scurt s-a terminat in Aprilie.

| CostinAlamariu a răspuns:

Nu și nu. La ce oameni sunt pe-aici ar trebui sa merg la azilul de nebuni sa-i caut.

| StrongHeart a răspuns:

Nu m-am intalnit, nu.Nu stiu, da, de ce nu, sunt multe persoane faine pe aici.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.
Da, mie mi-ar placea să mă întâlnesc cu mai multi. Dar degeaba că nici dracu nu vrea sa se întâlnească cu mine.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu heate

| Mipasususuyamyamyam a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu cine si de ce n-ar vrea?

| Sofer a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce nu ar vrea nimeni?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De asta și am activitate, poate găseam pe cineva cu o pasiune în descoperirea(corectă) a misterelor Biblice. Asta e... TPU nu pare a fi prea popular pentru "marii teologi". laughing
Nu m-am întâlnit cu nimeni, dar mi-ar place să o fac cu vreun creștin de pe aici. Dar să fie dintr-o întâmplare, nu programare.

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

La fix ai dat aici...

| Florin9Florin9 a răspuns:

Nu, da mi-ar plăcea

| CinevaAnonimă a răspuns:

Nu m-am întâlnit cu nimeni, dar mi-ar plăcea, desigur, în special cu tine şi cu @Florin9Florin9, dar mai sunt persoane cu care cred că ar fi fain să mă văd.

| anonim_4396 explică (pentru CinevaAnonimă):

Chiar? Ce drăguuuț... Eu mai știu pe cineva care sigur s-ar bucura să te întâlnească.

| CinevaAnonimă a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe cine?

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Nu m-am întâlnit dar m-am gândit sa o fac laughing de fapt chiar mi-am dorit sa o fac laughing Dar a rămas doar la stadiul de gândire laughing

| Cristian84 a răspuns:

Nu m-am intalnit dar mi-ar placea