| WonderGirl7 a întrebat:

V-ati întoarce in trecut sau in viitor?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

M-as duce in viitor pe la 34-35 de ani

suntserios
| suntserios a răspuns:

Greu sa ma intorc in viitor.
Dar as vrea sa vad Romania intervelica, sau vestul salbatic din Sua

| Drimmero a răspuns:

Parca a fost frumos trecutul chiar daca am avut si evenimente mai putin fericite, o eventuala intoarcere acolo ar insemna sa le retraiesc inca o data, mi-a ajuns de prima oara.

Zic sa traiesc prezentul caci e mai important, ce a fost s-a dus, ce va fi nu se stie.

| Celcestietot a răspuns:

M-as intoarce inapoi in viitor big grin.

| WonderGirl7 explică (pentru Celcestietot):

Ups, oboseala asta
?

| Celcestietot a răspuns (pentru WonderGirl7):

Sunt Marty si intr-adevar, ma simt cam obosit de la calatoriile in timp.

| SilentRain a răspuns:

Trecut

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu fiindcă problemele mele le pot rezolva doar în prezent, deși trecutul a fost mult mai ok ca prezentul dar eram doar un visător

| Kyılε a răspuns:

Salut.
M-aș întoarce în trecut, și nu ca să schimb anumite greșeli. M-aș întoarce doar pentru a-mi face o părere concretă despre ce a însemnat comunismul (la noi în România) sau poate monarhia; un alt motiv ar fi să cunosc pe propria piele ce au însemnat cultura și tradițiile altor popoare, sau, mai recent, ce a însemnat Războiul Rece și cum a dus la tumultul globalizării. M-aș întoarce ca să iau parte la etapele care au condus la prezentul imprevizibil. Dar poate, de ce nu, aș schimba și anumite lucruri, ca să ne fie mai bine acum.
Sănătate!

| Nimeni10 a răspuns:

Desigur in trecut cu mintea de acum, pot schimba multe daca m-as intoarce in trecut laughing

| Raizing a răspuns:

Cu viteza trecutului, pășesc in viitor, o.O love struck

| uchihasasuke09 a răspuns:

Amandoualaughing

| xPeyser a răspuns:

Dacă mergi in trecut, printr-o acțiune simpla dar neatentă poti schimba viitorul fiind cazul și la viitor. Mai bine schimbi trecutul decât să iti vezi viitorul. *parerea mea*