| Silvia78 a întrebat:

Daca te-ai intoarce in trecut, ce ai schimba?

4 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

Greselile care le-am facut.

| Sonia a răspuns:

As schimba multelaughingDar poate cea mai importanta as da timpul in urma cu 3 luni cand le-am facut cunostinta baiatului pe care il iubesc cu ''cmbp'' a mea sau poate as da timpul ca atunci cand am facut cunostinta cu ea, sa fac si eu precul toti colegi sa nu o bag in seama si sa ii ascult ca este ceva ciudat cu ea, prea fasonata.
Ca sa nu ma intelgi gresit iti zic pe scurt povestea am devint cmbp de multe ori am scos-o din probleme, cand isi batea joc de ea eu o salvam dar ea a inceput sa se ridice si s-a ridicat nu mai era aceeasi proasta de care isi bateau joc toti, nu i-am cerut nimic eu doar avem nevoie de o prietena carea sa ii zic probleme mele, ea a inceput sa ma copiezi si pe alte fete, sa se considere superioasa sa se comporte foarte urat a aflat de la mine de T. eu nu avem curaj sa ii spun ca il iubesc, ea a afalat ca lui ii plac fetele curajoasa si i-a zis ea el la inceput isi dorea doar sa faca baza de ea(mi-a zis mie) acum nu mai stiu, se comporta ciudat acum ea urmeaza sa ne vedem cu el(el fiind din alt oras) si stie ce simt pentru el, ce a fost inre noi si etc dar nu a interesat0o, habar nu are cat ma ranit sau stie ideea este ca ii place sa isi faca prieteni si dupa sa le ia tot si sa ii raneasca
Asa ca mi-as dori ca niciodata sa nu ma fi imprietenit cu ea.
Sau parintii mei sa nu se fi cunoscut niciodata.
In rest multe decizi pe care le-am luat au fost bune chiar daca la inceput parea prea dure

| Stephsweet a răspuns:

Multe...mi-as alege my friends(mi iashi alege d l inceput p cei my potrivitzi), as indrepta gresheleile. Ar fi BESTIAL happy

| Silvia78 explică:

Cunosc sentimentul!