| KaiSmile27 a întrebat:

V-ați muta într-o casă în pădure?
Motivați răspunsul
În ce condiții ați face-o?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, m-as muta fiindca-mi place linistea copacilor si aerul oxigenat si sanatos al muntelui.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu, nu m-as muta.
Nu mă văd stand într-un loc izolat.

| wildthing a răspuns:

De ce ai vrea sa te muti intr-o casa in padure? Dincolo de pericolele pe care le mentiona cineva mai sus, gandeste-te ca si sa cumperi paine, trebuie sa te duci cu masina.

| Miruna333 a răspuns:

Permanent nu. Pentru o scurta perioada, da. Sunt obisnuita cu aglomeratia oraselor si cu stilul de viata activ

| Xox0 a răspuns:

M-as muta daca as sti ca e un loc sigur, fara pericole fie de la oameni, animale ori natura si mi-ar placea sa stiu ca am vecini cat de cat aproape, in caz de ceva.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Daca as fi vreun infractor, da, de ce nu?