| monicaaa17 a întrebat:

Va plac gesturile dragute,romantice,dar non-sexuale? Sa imbratisati pe cineva,sa tineti de mana o persoana,sa stati in brate la ea, pe umarul ei?
Cand a fost ultima oara cand ati tinut de mana pe cineva? Cum a fost?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

16 ani a fost de la ultima interactiune care o zici. Mi-ar placea daca am cu cine dar cum nu e nimeni si nici nu va urma o tin doar ocazional cand mai prind un *** doar ca acolo nu se aplica aventura ramane ceva de o noapte

| Celcestietot a răspuns:

Normal ca imi plac asemenea gesturi din partea admiratoarelor mele. Sunt om si a fost bine.

| SilentRain a răspuns:

Scârbos, nu

| Sofer a răspuns:

E ceva frumos, da îmi place. Acum ceva timp și a fost foarte frumos. Trairi emoții.

| gemeni6226 a răspuns:

Da imi place sunt o persoana cu multa dragoste in suflet doar m-am inchis ca nu am mai gasit o persoana sincera ultima oara cam acus 4 ani dar eu daca ajung la gesturi romantice cu cineva nu se termina niciodata asexual, asexual asa ceva era doar inainte sa ma marit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 13 ani.Umed, mi-au transmirat palmele, grețos prea mult ținut de mana strica. Nu știu cum ar putea sa fie non-sexuale câtă vreme mi s-ar scula? Asta suna mai degrabă a mădari decât a fi romantic. Nu cred că o să mă pun in viața asta intr-o asemenea situație.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, chiar as avea nevoie de această afecțiune in momentul asta laughing
Ultima oara cred că acum 5 ani
Băieți liniștiți nu prea au noroc la fete in ziua de azi

| Dandinelle a răspuns:

Ultima oara cand m-am intalnit cu prietena mea cea mai buna inainte de situatia actuala. Dragostea poate fi si non-sexuala, e ok sa apreciezi oamenii si sa le arati asta, normal si in consimtamant.