| SergheiLascenko a întrebat:

Vă place să fiți manipulați?

10 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Imi place cand cineva incearca sa ma manipuleze, dar imi dau seama si incep sa il manipulez eu de fapt. happy

| RAY a răspuns:

Deloc

| J0B0MAT a răspuns:

Nu ştiu.Nu am încercat.

| GoldenZenith a răspuns:

Nu. Nu cred că îi place cuiva așa ceva.

| SergheiLascenko explică (pentru GoldenZenith):

Poate că da...Depinde de împrejurarewinking

| Mayar a răspuns:

Da. E amuzant si te determina sa fii mereu cu ochii in patru, sa fi atent in fiecare secunda la tot.
E ca un fel de antrenament greu, asa cum ar fi cel de la armata, doar ca e psihic : poti sa te controlezi in fiecare secunda? Poti sa detii controlul mereu? Gandesti de 3 ori si actionezi o data?

E atat palpitant, cat si enervant pot zicehee hee
E o provocare constanta. happy

| FaraNumePls a răspuns:

Uneori laughing

| Staind a răspuns:

Atata vreme cat nu imi dau seama, e ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa nu, e foarte fain sa fii marioneta cuiva. Lasand gluma la o parte, nu, nu imi place acest lucru. De fiecare data cand depistez acest lucru imi zic in gand :"aha, te-am prins!" Ideea e ca odata ce constientizezi acest lucru, ti se schimba perspectiva asupra lucrurilor si vei vedea egoismul si rautatea oamenilor. Nu zic ca eu nu fac acest lucru, dar nu imi place sa fiu "folosita".