| Ađııa a întrebat:

Va rog ajutati-ma si pe mine,am o problema : cand vreau sa ma uit la un video/film pe net si dau pe full screen, mi se blocheaza, merge intrerupt asa. straight face De ce? Cum pot sa fac sa mearga bine iar? | Dau fundita! | Mersi.

7 răspunsuri:
| Hevnoraak a răspuns:

Poate nu ai viteză mare la internet sau ai calculator mai slab.

| Ađııa explică (pentru Hevnoraak):

Pai si cum se face ca a mers pana acum?
Plus ca daca nu dau pe full screen merge bine.

| paaauul a răspuns:

In timp ce urmaresti filmul nu trebuie sa ai pornit nimic ( mess, antivirus, etc )! Daca problema persista ar trebui sa lasi filmul pe pauza vore 10-12 minute sa se incarce si apoi va merge! Bafta!

| pyco a răspuns:

Dai update la placa video!

| pyco a răspuns:

Click stanga pe my computer -manage-device manager - (daca e ceva cu un semnul exclamarii mic si galben dai click pe el)- si de aici e simplu

| Ađııa explică (pentru pyco):

Pff..nu e niciun triunghiulet cu semnu' exclamarii.straight face