| remus a întrebat:

Va rog, am o problema la messenger, tota lista cu prieteni a disparut din fereastra, ce s-a intimplat si cum pot remedia, sa-mi reapara lista cu persoanele de contact. Va multumesc si va doresc o zi minunata!

Răspuns Câştigător
| BUBULINA a răspuns:

Dezinstaleza si instaleza iar messu

4 răspunsuri:
| albastrel a răspuns:

Ia da un clic pe friendswinking. poate ai ascuns-o si nu ti-ai dat seama...winking

| remus explică:

Va multumesc, am rezolvat cu o restabilire, o seara placuta sa aveti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca s-ar putea sa stiu care este problema thinking Intra pe messenger si apasa in acelasi timp tastele "Ctrl" si "h".
Succes si sper sa mearga!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ai facut acea restabilire ca si eu am aceeasi problema. mi s-a stins calc din unitate si cand l-am redeschis, inclusiv mess-ul am descoperit asta.merci