| Alexaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Va rog eu mult. ajutati`ma si pe mine :-ss de ceva timp caut un film super marfa pe care l`am vazut mai de mult si nu stiu cum se numeste ( il caut de innebunesc... va rog eu, ajutati`ma care le aveti cu filmele...

descrierea : o fata este inebunita dupa un baiat dintr`o formatie si fata asta se chinuie sa faca rost de bilet pentru concertul lui dar nu reuseste... e suparata si a 2 zi se trezeste cu el in pat il tine ascuns timp de o saptamana la ea in casa si nu stie nimeni nimic... el o sa invete in aceeasi sc cu ea dar poarta o pereche de ochelari ca sa nu-l recunoasca nimeni si in final, se indragosteste de ea si raman impreuna cred

stie cineva despre ce film e vorba? daca nu, ceva asemanator... va rogg... dau fundita :X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The biggest fan se numeste filmul

1 răspuns:
| Tufuu24 a răspuns:

E ala cu 5 leo rise? kiddnaped sau ceva de genu?