| Maddu a întrebat:

Va rog frumos sa raspundeti.Pe 20 noiembrie imi expira contractul vodafone si as vrea sa stiu daca pot suna mai devreme pentru eventuale oferte.adica pe 15 cam asa.as vrea sa vad pentru o prelungire 1 an.2 ani ce ar putea sa imi ofere Imi doresc un telefon asa mai pentru fete sa zic.si vreau sa vad cu ce ma aleg din toata chestia asta. daca stiti c-am ce ar putea sa-mi ofere si daca pot suna mai devreme! Multumesc

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Mergi la un centru Vodafone! acolo vei primi toate informatiile si poti vedea si telefoanele pe care le au la oferte.