| samur1 a întrebat:

Va rog sa-mi recomandati o lista de filme asta pentru ca am vazut cateva din 2010 incoace. ceva din 2011- 2012 dar sa nu fie versiune fimata cu camera, merci, sa am de unde alege.

Răspuns Câştigător
| sfechis a răspuns:

1.Abductio
2.The cold light of day ( trebuie sa apara imediat) - o saptamana cam asa
3.Bodyguard
5.Obligat sa ucida
6.Aterizaare periculoasa

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Help. E filmat cu mobilul, nu cu camera laughing

| samur1 explică (pentru anonim_4396):

Am vz...filmat cu camera ascunsa.laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru samur1):

Mah! Tu vrei desene animate, sa inteleg... ca alea nu sunt filmate cu camera rolling on the floor
Incearca "Hotul meu favorit", e chiar simpatic! Mi-e mi-a placut la maxim.