| alexwahl a întrebat:

Vi s-a intamplat sa va doara celulele pentru cateva secunde asa din senin?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pe mine ma dor in fiecare zi. Pe tine nu te doare citoplasma?

| Drimmero a răspuns:

Da, de multe ori, uneori si cateva minute a persistat durerea.

| alexwahl explică (pentru Drimmero):

Auzi,se poate sa fie de la lipsa de calciu?

| Drimmero a răspuns (pentru alexwahl):

Nu am auzit de asa ceva niciodata, de la lipsa de calciu sa ai dureri acolo,, dar stai linistit, se intampla sa te doara, orice barbat pateste asta sa se trezeasca cu o astfel de durere din senin.

| Raniaa a răspuns:

Nu, doar atomii m-au durut. rolling eyes

| alexwahl explică (pentru Raniaa):

Hmm,. Tu oricum nu ai celule.

| Raniaa a răspuns (pentru alexwahl):

Damn it!
Mai prins, sunt alcătuită din circuite blushing

| teo530 a răspuns (pentru Raniaa):

Frumos spus? Te-as fi evaluat amuzantă dar nu pot că sunt rang junior?

| alexwahl explică (pentru Raniaa):

Era vorba de oua.Dar daca vorbesc direct, iar imi sterg intrebarea, cei de la TPU.

| Golyat18 a răspuns (pentru teo530):

Am facut-o eu pentru tine... ramai dator...

| darrio2007 a răspuns (pentru alexwahl):

Exista si termen mai stiintific pentru ouale de care spui. Si nu ti sterge intrebarea.

| alexwahl explică (pentru darrio2007):

De asta am zis "celule"