| only me a întrebat:

Vi s-a întâmplat vreodată să visaţi ceva şi apoi să se adeverească? îmi puteţi povesti cum s-a întamplat?

3 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Eu am 12 ani şi acum vreo 3 săptămâni am visat că o prietenă de`a mea m`a făcut să mă simt un gunoi şi a doua zi... chiar s`a întâmplat! Oricum, pot prezice foarte multe chestii şi asta mă sperie, uneori. Ştiu mereu cine e la telefon şi vara trecută, când eram în vacanţă la Feteşti am plecat cu mătuşa şi verişoara mea la un spectacol. Nu întâmplător, acolo era şi prietenul verişoarei aşa că ea s`a dus să`i zică ceva, ne-a zis unde se duce şi ne-a lăsat singure. Deodată, eu m`am ridicat şi am început să merg, mersul transformându`se în alergat. Mătuşa mă striga, dar eu nu mă puteam opri, ceva îmi spunea că se întâmplase ceva rău. Când am ajuns în parc ( acolo era verişoara mea ), mătuşa mea a rămas stană de piatră şi... eu şi mai şi, când am văzut ambulanţa pe marginea drumului. Eu am zis " Aoleo, cine ştie cine s`a îmbolnăvit, sper să se insanatoasească! " Şi, deodată, mi-am dat seama că înăuntru era verişoara mea, leşinase. Am mai prezis de multe ori, e foarte ciudat!

| dada a răspuns:

Da. mi-am visat colega cu parul impletit ( ea are parul foarte lung si de obicei nu si-l aranjeaja prea des big grin ) si a2a zii a venit la scoala cu parul cum il visasem eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lollipop imi pari simpatic/a pui intrebari asa cam cum gandesc si eulaughing. cati ani ai ce zodie esti? crezi in chestii astrologice adica in zodii si de astea? ah.si la intrebarea ta nu, nu mi s-a intamplatwinking