| anonim_4396 a întrebat:

Vi se pare ca e ok daca intr-o relatie diferenta de varsta este de 2 ani? Pentru 6 luni o sa fie diferenta de 3 ani(ziua lui e in ianuarie iar a mea in iulie). Si asta mi se pare un dezavantaj destul de mare, eu am 1.50 iar el are 1.83, adica el e stalp pe langa pitica de mine.

4 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Te deranjează înălțimea sau vârsta?
Diferența de înălțime mi se pare drăguță laughing
Cât despre vârstă, nu mi se pare așa mare diferență 2 ani jumate.
Da, chiar și dacă ai 13 ani și el 15.
Vorbind sctrict de diferențele dintre voi.
Mie mi se pare mai ciudat faptul că o persoana de 13/15 ani e într-o relație thinking

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Atata timp cat relatia e serioasa si va iubiti, nu inteleg de ce sa conteze o diferenta de 2 ani sau inaltimea.

| Celcestietot a răspuns:

In cazul tau nu este bine, nu generalizam, vorbim strict de tine, ca ai 13 ani.