| bluebutterfly2013 a întrebat:

Vi se pare corect ca administratorul acestui site sa treaca cu vederea raspunsuri si intrebari injurioase, simpliste si fara legatura cu subiectul? Mai mult pe unii dintre aceia ii desemneaza "campionii zilei".

56 răspunsuri:
| FeliciaCorinaA a răspuns (pentru WhatheWow):

Nu le-am citit... Nu acuz pe nimeni de nimic! Loool, nu i-am spus ca face revolutie, am spus ca are spirit revolutionar. Si nu am acuzat-o ca vrea sa schimbe partile pe care ea le considera gresite ci am spus doar ca poate exista parti mai importante care ar trebui schimbate. Am dreptul sa imi spun opinia si am facut-o asa cum ai facut-o si tu si altii...

| WhatheWow a răspuns (pentru bluebutterfly2013):

Hai să-ți povestesc ceva, legat de site : laughing
Mă deranjează mult acele persoane lipsite de originalitate și care copiază pe cineva cu un obicei prost doar pentru că a ajuns în top. Am hotărât să trec la ignore pe toți aceia ce dau răspunsuri anemice dar încep cu "Bună" și termină cu "Pa, pa " ( deja am descoperit 8 cu un asemenea obicei ).
Ieri, unul dintre aceștia îmi trimite cerere de prietenie ( nici nu știu cum a putut de moment ce-l aveam la ignore ). Am fost curios să văd dacă are ceva de spus în special că-l trecusem la ignore fără o dispută prealabilă. L-am scos de la ignore, l-am adăugat în lista de prieteni și am așteptat să-mi trimită un mesaj. Nu a făcut-o și atunci i-am trimis eu unul întrebând-o care e motivul pentru care vrea să fim prieteni. Ghici ce? Nu mi-a răspuns iar eu ghici ce? laughing Am scos-o de la prieteni și am băgat-o la ignore.
Chiar nu doresc să primesc nici un răspuns de la o asemenea persoana interesata doar de funde și un loc în top.

| WhatheWow a răspuns (pentru FeliciaCorinaA):

Atunci poate că și eu și ea te-am înțeles greșit. Eu îmi cer scuze! laughing

Răspuns utilizator avertizat
| FeliciaCorinaA a răspuns (pentru bluebutterfly2013):

I'm ok now!

Răspuns utilizator avertizat
| WhatheWow a răspuns (pentru bluebutterfly2013):

Nu știu dacă acest răspuns îmi era adresat și dacă da, te rog să-mi explici că nu înțeleg la ce te-ai referit!

Răspuns utilizator avertizat
| WhatheWow a răspuns (pentru bluebutterfly2013):

Eu m-am referit la acest răspuns când am spus că nu cred că mie îmi era destinat :
"bluebutterfly2013 explică (pentru WhatheWow):
Cine a spus asta? Nu interpreta eronat. Eu ma refeream la cuvintele tale cu privire la revolutie. Am citit interventiile tale cum le citesc pe ale tuturor celor ce raspund la intrebarea postata de mine."
Ce am interpretat eu eronat?

Răspuns utilizator avertizat
| WhatheWow a răspuns (pentru bluebutterfly2013):

Îmi pare rău că nu știi să citești dar eu tocmai pentru asta am intervenit în postarea Catalinei, să o întreb de ce te-a făcut revoluționar că ai pus o asemenea întrebare!
Te rog să-mi postezi răspunsul în care eu te-am făcut revoluționar!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De exemplu ÎngerulNevăzut sau ceva de genul. Uită-te puțin la ce răspunsuri dă, zici că e beată.

Nu-s invidioasă pe campionii zilei. Până la urmă nu e chiar atât de rău, nu ei sunt problema.

În general se face selecție umană, iar unele întrebări și răspunsuri nu mai sunt văzute, se ascund bine și asta este. Nasol e că sunt mutate și șterse cele ce nu merită.

Răspuns utilizator avertizat
| mara10dk a răspuns:

Nu prea...dar imi place faza cu campioni

| Azµre a răspuns:

Felicitări pentru întrebare... nu ai cu cine ca să discuți să știi. happy

Răspuns utilizator avertizat
| Azµre a răspuns:

Poți vorbi în privat puțin?

| mimiwewem a răspuns:

Se pare că la tine ai făcut apropoul. Doar tu înjuri și vorbești urât pe acest site. Ciudă ție, domnule judecător!laughing